O firmie MALKOT

Kotły centralnego ogrzewania - Piece C.O.

Zakład Kotlarski MALKOT Maria Malinowska od wielu lat produkuje szeroką gamę kotłów i piece centralnego ogrzewania. Wszystkie produkowane przez nas kotły CO posiadają atesty ekologiczne oraz certyfikaty zaświadczające o ich prawidłowości. Ponadto na wszystkie produkowane przez naszą firmę urządzenia udzielana jest pięcioletnia gwarancja. Oprócz standardowej oferty jesteśmy w stanie wykonać również kocioł na specjalne zamówienie, dostosowane do indywidualnych potrzeb Klienta. Oferujemy transport zakupionego urządzenia na terenie całego kraju. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i dużej wiedzy, świadczmy również usługi montażu urządzeń we wskazanym przez Klienta miejscu, a także oferujemy usługi spawalnicze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz współpracy sklepy, hurtownie oraz instalatorów i Klientów indywidualnych. Oferujemy bardzo korzystne warunki zakupu naszych produktów, jak również szybkie terminy realizacji zamówień.

W naszej ofercie znajdują się wyspecjalizowane i zautomatyzowane kotły CO z podajnikami opału z linii PREMIUM, pracujące pod kontrolą niezawodnych sterowników temperatury. Wszystkie urządzenia dostępne w naszej ofercie cechuje niezawodność działania, wysoka sprawność, prostota obsługi, a także kompaktowa budowa. To inwestycja na lata, spełniająca oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników – zarówno w domach, jak i obiektach użytkowych czy przemysłowych.

Zapraszamy do współpracy sklepy, hurtownie, instalatorów oraz Klientów indywidualnych. Oferujemy bardzo korzystne warunki zakupu naszych produktów, jak również szybkie terminy realizacji zamówień. Zapewniamy przy tym fachowy montaż i konfigurację urządzenia.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą
MALKOT - Kotły C.O.